Balkony

Czy wiesz, że awaria membrany może powodować natychmiastowe przeciekanie balkonu? W tej sytuacji liczy się natychmiastowa reakcja. Im dłużej będziesz czekać, tym wyższe mogą być koszty jego renowacji. Co więcej? Niewłaściwa aplikacja membrany lub użycie nieodpowiedniego produktu jest najczęstszą przyczyną awarii membrany. Przeciekające balkony mogą stanowić zagrożenie, szczególnie jeśli nie zauważysz ich odpowiednio wcześniej. Pozostawienie przeciekającego balkonu może doprowadzić do jego stopniowej degradacji, gnicia a nawet rozpadnięcia się. Dlatego. aby móc przez długie lata z nich korzystać i cieszyć się ich funkcjonalnością konieczne jest prawidłowe zabezpieczenie przed wilgocią.

Odpowiednia hydroizolacja na balkony i tarasy to najskuteczniejsza metoda ochrony przed zniszczeniem. Pamiętaj, że nawet najdroższe i najlepsze kleje, fugi czy płytki mrozoodporne nie zabezpieczą konstrukcji balkonu przed wilgocią. Jedynym rozwiązaniem jest wykonanie właściwej warstwy ochronnej, która powinna być dobrana do podłoża i będzie zapobiegać m.in. pękaniu płytek lub powstawaniu przebarwień.
Membrana nie tylko nie pozwala przenikać w głąb konstrukcji balkonu lub tarasu ale również powoduje, że wilgoć odparowuje z podłoża do atmosfery. Doświadczeni eksperci Epoksydo cały proces przeprowadzają bez zrywania płytek – szybko i sprawnie. Nie wahaj się dłużej, zdecyduj się na usługę uszczelnienia tarasu i balkonu, zanim jeszcze dokonają się dalsze zniszczenia.

Realizacje

 

 

 

 

Współpraca

Kwalifikacje jakie zdobyliśmy w trakcie wieloletniej działalności umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Kompleksowe remonty i renowacje mieszkań, domów i lokali użytkowych to nasza mocna strona. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że współpraca z nami naprawdę się opłaca!

Współpraca