Szkody spowodowane przez wodę, o ile nie zostaną usunięte w odpowiednim czasie mogą doprowadzić do konieczności wymiany. Co więcej? Może być również konieczna naprawa ścian i podłóg, aby naprawić wszelkie uszkodzenia konstrukcyjne wywołane wyciekiem. Należy zaznaczyć, iż przeciekające prysznice mogą powodować wiele poważnych problemów m.in. gnicie dywanów, drewna, farby i tynku oraz pleśń, która pozostawia po sobie nieprzyjemny zapach. Specjalizujemy się w nowoczesnej i unikalnej technologii naprawy pryszniców, uszczelniania, ponownego fugowania, stworzonej w celu zatrzymania wycieków bez konieczności usuwania płytek. To świetne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. Ponowne spoinowanie fug prysznica materiałem epoksydowym skutecznie eliminuje wszystkie szanse na rozwój pleśni, wycieki i przebarwienia na długi okres czasu. Stary sylikon znajdujący się wokół obwodu prysznica zostaje wymieniony na nowy, dzięki czemu uzyskuje on czystszy wygląd. Oferowane przez nas rozwiązanie sprawi, że Twój prysznic znów będzie wyglądał jak nowy.

Świadczymy usługi wykrywania nieszczelności prysznica za pomocą kamery termowizyjnej i wilgotnościomierza, który dokładnie diagnozuje nieszczelne płytki bądź rury. Wykwalifikowani technicy usuwają fugę z obwodu prysznica, spoin podłogowych spoin pomiędzy ścianami oraz schodkowych wykorzystując specjalistyczny sprzęt wolno rotacyjny.

Następnie unikalny płyn do naprawy membran zostaje wstrzyknięty w spoiny podłogowe, blokując tym samym wszystkie punkty przesiąkania wody oraz naprawiając wodoodporną membranę. Innymi słowy, to proces, który sprawia że fugi zostają oczyszczone i przygotowane do kolejnego etapu.

Dwuskładnikowa zaprawa epoksydowa zostaje wstrzyknięta głęboko w spoiny, uszczelniając wszystkie drogi wodne i punkty wejścia. Następnie na połączeniach ścian ze ścianami kabiny prysznicowej nakładany jest wysokiej jakości przeciwgrzybiczy silikon. Całość wykonania usługi trwa około 3-4 godzin. Prysznic jest gotowy do użytku kolejnego dnia.

Instalowany przez nas silikon:

 

 

Współpraca

Kwalifikacje jakie zdobyliśmy w trakcie wieloletniej działalności umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Kompleksowe remonty i renowacje mieszkań, domów i lokali użytkowych to nasza mocna strona. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że współpraca z nami naprawdę się opłaca!

Współpraca